Kryssarklubben På Kryss Övriga Kretsar In English

Start Verksamhet Västpricken Bli medlem Butiken Forum Kontakta oss

Kommittén

Namn Telefonnr E-postadress
Inge Andersson, ordförande 0708-30 86 33 inge.andersson@perstorp.com
inge.andersson@euromail.se
Lennart Falck 031-28 79 56 lfalck@telia.com
Björn Johansson 031-29 66 56 bj@ebkab.se
Kjell Vestberg 0303-33 89 39 kjell.vestberg@telia.com
Anna Lindström 0709-98 55 99 annakmlindstrom@hotmail.com
Peter Jarlsby 031-795 02 93 peter.jarlsby@gmail.com
Carina Jarlsby 031-795 02 93 carina.jarlsby@gmail.com
Birgitta Zetterberg 0301-21296 b.zetterberg@telia.com
Therese Snäll 0303-65444 therese.snall@borealisgroup.com
Svante Zetterberg 0301-21296 svante.zetterberg@vattenfall.com

Gillar du denna denna sidan?


Om Västkustkretsen

Västkustkretsen har en mycket omfattande verksamhet som syftar till att göra Ditt båtliv enklare, roligare och inte minst säkrare.

Genom bland annat alla våra föredrag, utbildningar, eskadrar och inte minst våra naturhamnskisser, bojar och dubbar så blir du mer påläst och har alltid nära till mer information när du behöver den!

Kontakta oss

Svenska Kryssarklubben
Västkustkretsen
Talattagatan 24
426 76 Västra Frölunda
Telefon: 031-69 00 69
E-post: vastkustkretsen@sxk.se

Ansvarig utgivare

Peter Follin, ordförande

Ändrad: 2014-04-02 08:46.
Visad: 3083 gånger.