Kryssarklubben På Kryss Övriga Kretsar In English

Start Verksamhet Västpricken Bli medlem Butiken Forum Kontakta oss

(redirected from Qvinna.Kommitten)

Medlemmar

Namn Telefonnr E-postadress
Bente Oleander, Ordförande 0703-052750 bente@oleander.nu
Britt Steiner 0762-169884 brittsteiner@swipnet.se
Ingela Johansson 0708-449200 ingela@ebkab.se
Monica Storm 0706-447271 monica.storm@glocalnet.net
Lotta Falkendal 0733-504954 lotta.falkendal@orthop.gu.se
Louice Johansen 0733-330987 louice.johansen@volvocars.com
Marita Lager 0705-473563 marita@bavaria-hb.se

Gillar du denna sidan?


Om Västkustkretsen

Västkustkretsen har en mycket omfattande verksamhet som syftar till att göra Ditt båtliv enklare, roligare och inte minst säkrare.

Genom bland annat alla våra föredrag, utbildningar, eskadrar och inte minst våra naturhamnskisser, bojar och dubbar så blir du mer påläst och har alltid nära till mer information när du behöver den!

Kontakta oss

Svenska Kryssarklubben
Västkustkretsen
Talattagatan 24
426 76 Västra Frölunda
Telefon: 031-69 00 69
E-post: vastkustkretsen@sxk.se

Ansvarig utgivare

Peter Junermark, ordförande

Ändrad: 2016-02-18 07:12.

Visad: 577 gånger.