Kryssarklubben På Kryss Övriga Kretsar In English

Start Verksamhet Västpricken Bli medlem Butiken Forum Kontakta oss

(redirected from Qvinna.Kommitten)

Medlemmar

Namn Telefonnr E-postadress
Britt Steiner, ordförande 0762-169884 britt.steiner@gmail.com
Monica Storm 0706-447271 monica.kerstin.storm@gmail.com
Inger Börjesson 0703-528847 inger.borjesson@astrazeneca.com
Cecilia Holst 0702-958489 cecilia.holst@dbschenker.com
Lotta Falkendal 0733-504954 lotta.falkendal@orthop.gu.se
Louice Johansen 0733-330987 louice.johansen@volvocars.com
Marita Lager 0705-473563 marita@bavaria-hb.se
Linda Lemström 0707-537055 lemstrom.linda@gmail.com

Gillar du denna sidan?


Om Västkustkretsen

Västkustkretsen har en mycket omfattande verksamhet som syftar till att göra Ditt båtliv enklare, roligare och inte minst säkrare.

Genom bland annat alla våra föredrag, utbildningar, eskadrar och inte minst våra naturhamnskisser, bojar och dubbar så blir du mer påläst och har alltid nära till mer information när du behöver den!

Kontakta oss

Svenska Kryssarklubben
Västkustkretsen
Talattagatan 24
426 76 Västra Frölunda
Telefon: 031-69 00 69
E-post: vastkustkretsen@sxk.se

Ansvarig utgivare

Peter Junermark, ordförande

Ändrad: 2018-01-18 15:21.
Visad: 2367 gånger.